Franczyza Veni Vidi

Jeśli szukasz biznesowej okazji, to franczyza salonu optycznego Veni Vidi może być dla Ciebie idealnym wyborem. Veni Vidi to pierwsze salony optyczne premium dostępne w systemie franczyzowym. Aktualnie funkcjonują dwa salony z siedzibą w Tarnowie i Mielcu. Salony oferują badania wzroku, konsultacje stylistyczne, a także szkła okularowe, okulary na raty, karty podarunkowe oraz serwis okularów. W salonie pracują wykwalifikowane osoby, które indywidualnie podchodzą do każdego klienta i służą pomocą w doborze odpowiednich okularów.

Otwarcie franczyzy salonu optycznego Veni Vidi to szansa na prowadzenie własnego biznesu z pełnym wsparciem i doświadczeniem marki Veni Vidi. Franczyzobiorcy otrzymują dostęp do sprawdzonych rozwiązań biznesowych, narzędzi marketingowych, a także szkoleń i wsparcia ze strony marki Veni Vidi. Wymagania finansowe związane z otwarciem franczyzy salonu optycznego Veni Vidi są uzależnione od wielkości salonu i lokalizacji, ale z pewnością są one konkurencyjne na rynku. 

VENI VIDI Tarnów Mielec Badanie wzroku
VENI VIDI Tarnów Mielec Przemek

Otwórz swój salon optyczny Veni Vidi

Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem franczyzy salonu optycznego Veni Vidi, skontaktuj się ze mną – chętnie udzielę Ci szczegółowych informacji na temat franczyzy salonu optycznego Veni Vidi i odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Nie zwlekaj, zacznij swoją przygodę z biznesem już dziś!

tel: +48 600 912 685
mail: przemyslaw.bolek@venividi.pl 

Ul. Gumniska 3/2, Tarnów

ul. Mała 8A, Mielec

Godzinny otwarcia:

Poniedziałek- Piątek 09:00 – 18:00

Sobota 09:00 – 14:00

Opinie Google Veni Vidi

Social Media

2021-2022 @ Wszelkie prawa zastrzeżone.