Poznaj nas

Czy doświadczyłeś kiedyś opieki optycznej na najwyższym poziomie? Z myślą o naszych klientach chcemy abyś czuł, że jesteś w dobrych rękach poprzez pełne zaangażowanie, chęć zrozumienia Twoich potrzeb i użycie produktów najwyższej jakości. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym każdy Klient, niezależnie od wieku, uzyska poradę, fachowe badanie oraz znajdzie dla siebie te jedyne i wyjątkowe okulary.

Z optyką jesteśmy związani od 2009 roku. Po latach nauki i pracy w różnych salonach optycznych została podjęta decyzja o otwarciu salonu VENI VIDI gdzie po łacinie oznacza to PRZYBYŁEM, ZOBACZYŁEM. Profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do każdego klienta i umiejętność słuchania to nasza domena. Każda osoba w zespole jest wykwalifikowana i w dalszym ciągu podnosi swoje kwalifikacje aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Obserwujemy najnowsze trendy oraz uczestniczymy w najważniejszych targach optycznych. Aby spełniać najwyższe standardy, opracowaliśmy ścisłe procedury gwarantujące jakość.

Nasza oferta jest kompleksowa. W jednym miejscu optometrysta przeprowadzi badanie wzroku, optyk wykona okulary, a Państwo kupicie modne oraz wygodne okulary dobrane przez stylistę. Dostępne marki są starannie wyselekcjonowane – odnajdą tu Państwo najbardziej pożądane modele, kolory i kształty opraw.

Nasz kadra - Tarnów

Ewa

Optometrystka

Marzena

Stylistka opraw okularowych

Edyta

Doradca klienta

Sylwia

Optometrystka

Turbo

Szef wszystkich szefów

Ul. Gumniska 3/2, Tarnów

ul. Mała 8A, Mielec

Godzinny otwarcia:

Poniedziałek- Piątek 09:00 – 18:00

Sobota 09:00 – 14:00

Opinie Google Veni Vidi

Social Media

2021-2022 @ Wszelkie prawa zastrzeżone.