Dnia 1 czerwca 2023 otwarliśmy kolejny salon VENI VIDI. Zapraszamy wszystkich do Mielca, gdzie przy ul. Małej 8A mieści się nasz nowy gabinet. Naszym celem jest sprawienie, abyście czuli się w dobrych rękach, doświadczając pełnego zaangażowania oraz zrozumienia waszych potrzeb.

Jesteśmy związani z branżą optyczną od 2009 roku. Po latach nauki i pracy w różnych salonach optycznych, podjęliśmy decyzję o stworzeniu marki VENI VIDI, co w języku łacińskim oznacza „przybyłem, zobaczyłem”. Nasz zespół cechuje profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do każdego klienta i umiejętność słuchania. Każdy członek zespołu jest wysoko wykwalifikowany i stale podnosi swoje kwalifikacje, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Obserwujemy najnowsze trendy i bierzemy udział w najważniejszych targach optycznych. Aby spełniać najwyższe standardy, opracowaliśmy ścisłe procedury gwarantujące jakość.

Nasza oferta jest kompleksowa. W jednym miejscu optometrysta przeprowadzi badanie wzroku, a optyk wykona dla was okulary. Dodatkowo, nasi klienci będą mieli możliwość zakupu modnych i wygodnych okularów, które zostaną dobrane przez naszego stylistę. Dostępne marki są starannie wyselekcjonowane, abyście mogli znaleźć tu najbardziej pożądane modele, kolory i kształty opraw.

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego salonu optycznego VENI VIDI w Mielcu, gdzie gwarantujemy wysoką jakość obsługi, indywidualne podejście i satysfakcję z wyboru najodpowiedniejszych okularów dla każdego klienta, niezależnie od wieku. Jesteśmy pewni, że po wizycie u nas będziecie mieli pewność, że byliście w dobrych rękach. Przyjdźcie do nas i przekonajcie się sami!

VENI VIDI Tarnów Mielec Onas

Nasz kadra - Mielec

VENI VIDI Tarnów Mielec Ewa

Ewa

Optometrystka

VENI VIDI Tarnów Mielec Dorota

Dorota

Kierownik salonu

VENI VIDI Tarnów Mielec Ewe

Ewelina

Stylistka opraw okularowych

VENI VIDI Tarnów Mielec TOmek

Tomasz

Optometrysta

VENI VIDI Tarnów Mielec Team

Natalia

Doradca klienta 

VENI VIDI Tarnów Mielec Piesek

Vini

Szef salonu w Mielcu

Ul. Gumniska 3/2, Tarnów

ul. Mała 8A, Mielec

Godzinny otwarcia:

Poniedziałek- Piątek 09:00 – 18:00

Sobota 09:00 – 14:00

Opinie Google Veni Vidi

Social Media

2021-2022 @ Wszelkie prawa zastrzeżone.