Dnia 1 czerwca 2023 otwarliśmy kolejny salon VENI VIDI. Zapraszamy wszystkich do Mielca, gdzie przy ul. Małej 8A mieści się nasz nowy gabinet. Naszym celem jest sprawienie, abyście czuli się w dobrych rękach, doświadczając pełnego zaangażowania oraz zrozumienia waszych potrzeb.

Jesteśmy związani z branżą optyczną od 2009 roku. Po latach nauki i pracy w różnych salonach optycznych, podjęliśmy decyzję o stworzeniu marki VENI VIDI, co w języku łacińskim oznacza „przybyłem, zobaczyłem”. Nasz zespół cechuje profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do każdego klienta i umiejętność słuchania. Każdy członek zespołu jest wysoko wykwalifikowany i stale podnosi swoje kwalifikacje, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Obserwujemy najnowsze trendy i bierzemy udział w najważniejszych targach optycznych. Aby spełniać najwyższe standardy, opracowaliśmy ścisłe procedury gwarantujące jakość.

Nasza oferta jest kompleksowa. W jednym miejscu optometrysta przeprowadzi badanie wzroku, a optyk wykona dla was okulary. Dodatkowo, nasi klienci będą mieli możliwość zakupu modnych i wygodnych okularów, które zostaną dobrane przez naszego stylistę. Dostępne marki są starannie wyselekcjonowane, abyście mogli znaleźć tu najbardziej pożądane modele, kolory i kształty opraw.

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego salonu optycznego VENI VIDI w Mielcu, gdzie gwarantujemy wysoką jakość obsługi, indywidualne podejście i satysfakcję z wyboru najodpowiedniejszych okularów dla każdego klienta, niezależnie od wieku. Jesteśmy pewni, że po wizycie u nas będziecie mieli pewność, że byliście w dobrych rękach. Przyjdźcie do nas i przekonajcie się sami!

Nasz kadra - Mielec

Ewa

Optometrystka

Dorota

Kierownik salonu

Ewelina

Stylistka opraw okularowych

Tomasz

Optometrysta

Ul. Gumniska 3/2, Tarnów

ul. Mała 8A, Mielec

Godzinny otwarcia:

Poniedziałek- Piątek 09:00 – 18:00

Sobota 09:00 – 14:00

venividi-ratings

Social Media

2021-2022 @ Wszelkie prawa zastrzeżone.