Badanie wzroku

Dobry wzrok nie jest nam dany na zawsze. Właśnie dlatego należy dbać o to, aby nasze oczy wciąż pracowały na optymalnym poziomie. A pierwszym krokiem do tego jest badanie wzroku. Dobro pacjentów jest dla nas na pierwszym miejscu. Badanie ostrości wzroku pozwala ocenić jakość widzenia. Przeciętne badanie trwa około 30 minut jednakże poświęcamy tyle czasu ile jest tylko potrzebne do prawidłowej diagnozy. Badanie optometryczne nie obejmuje patologii układu wzrokowego (chorób). W takich przypadkach zalecamy wizytę u lekarza okulisty. Wiele osób nie wie, że kłopoty z widzeniem są przyczyną bólów głowy, światłowstrętu czy okresowego dwojenia obrazu.

W naszym salonie badanie wzroku przeprowadzają doświadczeni dyplomowani optometryści wykształceni na polskich prestiżowych uczelniach. Cały czas pogłębiają swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach branżowych i sympozjach naukowych. Współpracujemy też z lekarzem okulistą aby nasi pacjenci byli objęci pełną opieką.

Zalety badania w gabinecie
optometrycznym VENI VIDI

Brak konieczności zakrapania oczu

Bezbolesne i bezkontaktowe badanie oczu

Określenie wady wzroku

Pełny wywiad optometryczny

Ocena stanu układu wzrokowego

Przed wizytą

Jeśli masz wadę wzroku, okulary korekcyjne i wcześniejsze recepty okularowe – zabierz je ze sobą. Bądź wypoczęty i odpowiednio skupiony podczas badania.

Poznaj specjalistów, którzy Ci pomogą

Lucyna Wrońska-Kłósek

Optometrysta

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej. Potrzeby pacjentów zawsze stawia na pierwszym miejscu. Stale podnosi kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i sympozjach naukowych. Wynikiem badania pacjenta jest pełna informacja nie tylko o potrzebnej korekcji wzroku ale także o działaniach jakie powinniśmy wdrożyć. Jest certyfikowanym specjalistą soczewki okularowej MiYOSMART.

Ewa Jędrzejewska

Optometrysta

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej. Celem jej pracy jest poprawa jakości życia pacjentów poprzez profesjonalny dobór okularów korekcyjnych i soczewek kontaktowych. Stale poszerza kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach dla specjalistów sympozjach naukowych. Jest certyfikowanym specjalistą soczewki okularowej MiYOSMART.

Umów się na badanie wzroku

Wybierz dogodny dla Ciebie termin i umów wizytę w gabinecie optometrycznym Veni Vidi w Tarnowie.

Ul. Gumniska 3/2,

33-100, Tarnów

ul. Mała 8A,

39-300, Mielec

Godzinny otwarcia:

Poniedziałek- Piątek 09:00 – 18:00

Sobota 09:00 – 14:00

Social Media

2021-2022 @ Wszelkie prawa zastrzeżone.