Soczewki okularowe SEIKO, co nas wyróżnia? PRECYZJA i DOKŁADNOŚĆ

Wyjątkowość oraz dokładność naszego salonu optycznego Veni Vidi powstała w oparciu o potrzeby oraz wymagania klienta. Jedynym partnerem, który sprostał naszym oczekiwaniem precyzji i najwyższej jakości jest bez wątpienia SEIKO. Jakość materiałów, wyjątkowe konstrukcje i szeroka gama wszelkich uszlachetnień są tworzone z wyjątkową precyzją dla bardzo wymagających klientów. Pokrótce napiszę o marce SEIKO, w celu zapoznania z wyjątkowością i precyzją jakości. SEIKO w języku japońskim oznacza precyzję- jest to idea, która towarzyszy marce od początku istnienia czyli od 1881 roku. Założona przez Kintaro Hattori w Japonii. Początkiem lat 50 powstał w firmie SEIKO pierwszy na świecie elektroniczny zegarek na rękę z chronografem. W roku 1942 firma Seiko wkroczyła w świat optyki i pokazała się od najlepszej strony. Po dziś dzień SEIKO cieszy się niezachwianą opinią soczewek dobranych do stylu zżycia oraz o najlepszej technologii.

Obecnie soczewki SEIKO to jedne z najbardziej zaawansowanych technologii soczewek okularowych klasy premium, ich przeznaczenie ma sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom, którzy trafiają na bacznie optometryczne i dobór okularów do salonu optycznego Veni Vidi w Tarnowie. Wyróżniają się na tle innych soczewek, oprócz precyzji, także konstrukcją znacznie cieńszą i estetyczniejszą znacząco widoczna szczególnie gdy mówimy o wysokich wartościach korekcyjnych.

VENI VIDI Tarnów Mielec Seiko

Ryc. 1 Pomniejszenie oka prawego wysokich wartości minus w konstrukcji sferycznej, oko lewe naturalny kształt i wielkość.

Precyzyjne widzenie z Veni Vidi to produkty najwyższej jakości, na pewno zaliczyć do nich trzeba:

⦁ soczewkę SEIKO AZ , czyli soczewkę okularowa podwójnie asferyczną.
Soczewka tej konstrukcji zapewnia naturalne odzwierciedlenie obrazu, niezależnie od kierunku naszego spojrzenia , a co za tym idzie mamy n nieograniczone pole widzenia. Soczewka ta minimalizuje aberracje sferyczne i cylindryczne na całej powierzchni soczewki. Taka soczewka daje świetnie rozwiązania dla osób noszących wartości cylindryczne lub osób noszących soczewki kontaktowe, ponieważ taka soczewka daje nam szerokie pole widzenia oraz rzeczywisty obraz.

⦁ Soczewki A-ZONE
To wysokiej jakości soczewki jednoogniskowe o podwójnie asferycznej konstrukcji strefowej. Jest to wyjątkowe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wyjątkowość estetyki. Unikatowość tych soczewek polega na tym, że soczewka jest podzielona na dwie strefy. Wewnętrzna strona jest nazywana strefą komfortu, daje jak najlepszą jakość obrazu oraz strona zewnętrzna, którą śmiało można nazwać stroną estetyczną z racji najmniejszej grubości soczewki.

⦁ Soczewki I XCEED
To soczewki, indywidualne, jednoogniskowe, które dedykowane są do korygowania ametropii, wyjątkowa estetyka oraz komfort użytkowania to zdecydowane zalety tej soczewki. Indywidualne parametry, które uwzględnia to preferowana odległość, a także szeroki obszar widzenia. Soczewki tego typu dostępne są w trzech różnych konstrukcjach, w zależności od obszaru który jest nasza preferencją. Jest to najwyższy poziom optyki.

⦁ Soczewki DRIVE & DRIVE X
Szacuje się, ze około 75% osób, które prowadzą samochód po zmroku odczuwa związany z tym dyskomfort, co powoduje uczucie niepewności za kierownicą. Wynika to ze zdolności widzenia po zmroku i przy dziennym oświetleniu, za to odpowiadają inne fotoreceptory. Odwzorowanie barw po zmroku zmusza nasze oczy do bardzo dużego wysiłku, nasze oczy są mocno podatne na efekt olśnienia, podczas poszerzonej źrenicy w ciemności. Jest na to rozwiązane w salonie optycznym Veni Vidi, jako Optometrysta polecam soczewki jednoogniskowe Seiko Drive oraz Drive X jeśli potrzebujemy soczewek progresywnych. Innowacyjna konstrukcja oraz powłoka Road Clear Coat powodują, ze jazda samochodem staje się bezpieczna i komfortowa.

⦁ Soczewki CURVED & CURVED X
Zdarzało Ci się słyszeć, że oprawa którą wybrałeś nie spełnia warunków, bo” za krzywa”, za bardzo wygięta”? Nie u nas W salonie optycznym Veni Vidi w Tarnowie, przedstawiamy inny wymiar optyki, nie musisz z niczego rezygnować, ani iść na kompromisy. Jako Twój Optometrysta przedstawiam soczewki Seiko z technologia Hight Curved Technology (HCT). Technologia ta pozwala na wyraźne widzenie we wszystkich oprawach nawet tych sportowych, a także modowych, zarówno jednoogniskowe i progresywne.

⦁ Soczewki TRIBRID
Soczewki te produkowane są z zastosowaniem unikalnej technologii hybrydowej, połączenie materiału Trivex oraz materiałów wysoko indeksowych. Materiał ten jest niezmiernie wytrzymały oraz posiada doskonałe właściwości optyczne. Szczególnie polecam te soczewki dla dzieci. Salon optyczny Veni Vidi W Tarnowie

⦁ Soczewki PRIME & PRIME XCEED
To rodzaj soczewek progresywnych, które dzięki swojej konstrukcji maja na celu usprawnić i poszerzyć pole widzenia. Kiedy mamy jednakowe wartości korekcyjne odczucia wzrokowe są porównywalne, jeśli korekcja okularowa jest różna na oku prawym i lewym konstrukcja soczewek progresywnych ma kluczowe znaczenie. Soczewki okularowe Seiko Prime i Prime xceed to idealne rozwiązanie.

⦁ Soczewki BRILLIANCE
To doskonałe soczewki progresywne, które zawierają w swej konstrukcji pięć nowych technologii. Soczewki te gwarantują pełne dopasowanie do potrzeb wzrokowych, cechują się znacznie krótszym okresem adaptacji niż klasyczna konstrukcja soczewek progresywnych. Brillians wychodzi naprzeciw wymogom dzisiejszego życia, liczy się dynamika i szybkość, te soczewki sprawdzają się na tym polu. Znana i wyjątkowa technologia Balance Zone Technology użyta została pierwszy raz w konstrukcji progresywnej. Seiko cechuje się wyjątkową estetką, zapewnia niezmieniony wygląd oczu i owal twarzy, a przede wszystkim optymalne widzenie na powierzchni soczewek okularowych.

Ul. Gumniska 3/2,

33-100, Tarnów

Godzinny otwarcia:

Poniedziałek- Piątek 09:00 – 18:00

Sobota 09:00 – 14:00

VENI VIDI Tarnów Mielec Opinie

Social Media