Okulary które nas odmłodzą.

Okulary staly sie ostatnio modnym dodatkiem wśród kobiet które chętnie je zakładają, niezależnie od wartości korekcyjnych traktują je jak biżuterię. Same okulary nie sprawią, że ludzie będą nas spostrzegać na kogoś starszego, mogą to zrobić żle dobrane oprawy. Przy doborze opraw ważne jest aby zwrócić uwagę na:

⦁ kształt twarzy; źle dobrane oprawy mogą zaburzyć jej proporcję dodać nam lat

⦁ kolor włosów

⦁ odcień naszej skóry

⦁ styl naszego ubioru

Jeśli zbierzemy te wszystkie informacje jesteśmy na dobrej drodze.

Kolor opraw.

Jeżeli chcemy wyglądać młodo i świeżo, w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na kolor opraw. Dopasowywujemy je do koloru naszych włosów, czyli osoby o ciemnych włosach będą wyglądac dobrze w ciemnej oprawie, a osoby o jasnych wlodsach bedą wyglądać dobrze w jaśniejszej oprawie. Wybierając oprawy które komponują sie wyśmienicie z kolorem naszych włosów i oczu, zawsze bedziemy wyglądać świeżo i młodo. Nie znaczy to,że mamy nosić stonowane oprawy, bawmy się kolorami, a te kolory dodadzą nam witalności.

Grubość opraw.

Wybierając oprawy które nas odmłodzą, unikajmy zbyt grubych i zbyt cieńkich. Jedne i drugie źle dobrane dodadzą nam lat, a pozatym nie kazdemu wszystko pasuje... nie eksperymentujmy, zdajmy się na fachowe doradztwo. Przeźroczyste oprawy stały się hitem, to doskonały sposób na odjęcie sobie lat, ale tu najważniejsze na co musimy zwrócić uwagę to... ale tego dowiecie się u stylisty opraw okularowych. W tego typu oprawach będziemy zawsze wyglądać zdrowo i świeżo i będą pasować do wszystkich stylizacji.

Kształ twarzy.

Zasada jest prosta: Twarz owalna -wybieramy oprawy o ostrych krawędziach, dodadzą nam pazura. Ostrzejsze rysy twarzy-wybieramy oprawy które dodazą nam uroku i lekkości.

Oprawy o szalonych wzorach.

Gwarantują młody wygląd, jest to wybór nie standartowy ale przykuwający uwagę. Pokazujemy światu, że jesteźmy pozytywne i posiadamy duży dystans do siebie. Jeżeli nie możesz się zdecydowac i wybór opraw stanowi dla Ciebie nie lada wyzwanie, zapraszam do naszego salonu VeniVidi, a napewno razem znajdziemy oprawy które pasują włśnie do Ciebie. Marzena.

Ul. Gumniska 3/2,

33-100, Tarnów

Godzinny otwarcia:

Poniedziałek- Piątek 09:00 – 18:00

Sobota 09:00 – 14:00

VENI VIDI Tarnów Mielec Opinie

Social Media