Każda kobieta która nosi okulary, wie że makijaż to wyzwanie. Chcemy czuć się dobrze w makijażu i okularach.

Baza pod oczy:

Chodząc w okularach przyciągamy spojrzenie. Baza podpokładowa przygotowuje naszą skórę wokół oczu, aby makijaż utrzymał się przez cały dzień i był nieskazitelny.

Oczy:

Na początek zadbaj o dokładne wklepanie korektora wokół oczu, a po rozprowadzeniu podkładu oprócz powieki dolnej i górnej nakładamy najcieńszą warstwę pudru najlepiej fiksującego (jest to puder bezbarwny, przedłuża trwałość makijażu i matuję skórę) dzięki pigmentom HD wygładza optycznie skórę i minimalizuje widoczność porów. Dobrym rozwiązaniem jest również rozświetlacz w kolorze morelowym-zneutralizuje cienie lub żyłki pod oczami.

Trik:

Jeśli twoje okulary odbijają się na twoim nosie powodując ścieranie podkładu to przed nałożeniem wklep bazę w miejsca gdzie pojawia się problem, a twój makijaż będzie nieskazitelny, a okulary nie będą się osówać.

Eyeliner

Jest to bardzo dobre rozwiązanie jeśli nie do końca sobie radzisz z kredką lub cieniem do powiek. Perfekcyjnie nałożony eyeliner może pięknie podkreślić oczy i dodać głebi spojrzeniu.

Trik:

Wybieraj eyeliner wodoodporny aby uniknąć rozmazania i nieestetycznych smug, które możemy mieć na powiekach jak i na okularach.

Brwi

Makijaż oczu nie będzie wyglądał perfekcyjnie, jeśli nasze brwi nie będą wypielenglowane. Pamietajmy jeśli nosimy okulary to zawsze kształt brwi będzie widoczny. Zadbajmy aby wyglądały ładnie. Użyjmy do tego odpowiednich kosmetyków: pomad,kredek i cieni. Dzięki nim sprawimy że będziemy się czuć i wyglądać perfrkcyjnie.

Pamiętajmy okulary wyrażają nas

Podkład:

Nawet najpiekniejszy makijaż może się okazać nieudany jeśli nie utrzyma się na twarzy. Zadbajmy o jego trwałość wybierajmy odpowiedni podkład który sprawdzi się do naszej cery.

Trik:

Przed aplikacją podkładu.

- nawilżoną skórę oprósz bardzo cieńką warstwą pudru a zachwilę nałóż podkład. Baza pod makijaż skutecznie przedłuża jego trwałość i zapobiega świeceniu. Puder sypki będzie najlepszym wyborem do ugruntowania podkładu. Umożliwia nam pokrycie pewnego obszaru grubszą warstwą co pozwoli mu pozostać przez cały dzień.

Ul. Gumniska 3/2,

33-100, Tarnów

Godzinny otwarcia:

Poniedziałek- Piątek 09:00 – 18:00

Sobota 09:00 – 14:00

VENI VIDI Tarnów Mielec Opinie

Social Media