Antyrefleks

Okulary towrzyszą na w codziennym życiu w pracy ,szkole,podczas rozrywki. Długie godziny spędzone przed monitorem, czas spędzony w szkole ,na uczelni sprawi, że nasze oczy będą narażone na różne niebezpieczeństwa. Jesli nie zatroszczymy się o właściwą ochronę naszego wzroku, musimy liczyć się z konsekfencjami.

Antyrefleks co to jest i dlaczego jest nam potrzebny

Antyrfleksem - nazywamy dodatkową powłokę która minimalizule odbicie światła od powierzchni soczewki.

Czy warto mieć okulary z antyrefleksem ?

Podstawową funkcją takiej powłoki jest praktycznie całkowita redukcja wszelkiego rodzaju odblasków jakie powstają na powierzchni szkieł, na skutek przechodzenie przez nie światła.Dzięki tej specjalnej powłoce nasze oczy nie muszą zmagać się z oślepiającym światłem ( to zjawisko jest nam dobrze znane i wiemy jak meczące jest dla naszych oczu) Możecie zapytać czy to tyle. Tak to aż tyle.

A teraz jeszcze dodatkowe zalety.

Poprawią wygląd twoich oczu na zewnątrz, antyrefleks sprawia że soczewki okularowe wyglądaja na prawie nie widoczne.

Brak widzianych przez noszącego okulary odbić na szkłach przedmiotów znajdujących się przed nimi i za nimi.

Większa przejrzystość szkieł i wyraźniejszy obraz, oraz poprawa jakości widzenia barw i kolorów.

Posiadają dodatkowe uszlachetnienia, które ułatwiają czyszczenie,zapobiegają osadzaniu kurzu i są trwalsze na zarysowania. Będzie się to sprawdzać w codziennym użytkowaniu jak i podczas jazdy samochodem.

Dla kierowców

Jadąc samochodem zwłaszcza wieczorem lub w nocy odczuwamy dyskomfort w postaci oślepiających odblasków świateł czy neonów. Tu wychodzą nam na przeciw soczewki okularowe z antyrefleksem bursztynowym RCC, redukują odblaski, podnoszą i poprawiają komfort jazdy.

Antyrefleks do pracy przed komputerem

Naszym klientom, którzy większość czasu spędzają przed komputerem, polecamy skorzystać ze specjalnej powłoki antyrefleksyjnej SRB, która blokuje swiatło niebiesko-fioletowe i efektywnie chroni nasze oczy, dodatkowo, antyrefleks wpływa korzystnie na jakość naszego snu. Dlaczego? ponieważ relaksuje nasze oczy podczas pracy przed komputerem.

Antyrfleks uniwersalny

Czy da się skorzystać ze wszyskich wymienionych powłok ? Tak !

Jeśli nasza praca jest dynammiczna, część naszego czasu spędzamy przed komputerem, potem przemieszczamy się samochodem lub idziemy na spotkanie biznesowe, to mamy najlepsze rozwiązanie. Antyrefleks uniwersalny SRC.

Czy warto kupić okulary z antyrefleksem ?

Zdecydowanie tak !

Jesli masz problem z wyborem odpowiednich soczewek okularowych zapraszam do Salonu VENI VIDI

Wybierzemy je razem. Będą dostosowane do twojej pracy, a piękne oprawy podbiją antyrefleks.

Ul. Gumniska 3/2,

33-100, Tarnów

Godzinny otwarcia:

Poniedziałek- Piątek 09:00 – 18:00

Sobota 09:00 – 14:00

VENI VIDI Tarnów Mielec Opinie

Social Media